Om Zeenta

b:fit team

Infra sauna

Priser

Dos & don’ts

Det si’r de

Happy New Year / Træningstilbud

Kære B:FITTER´s

2021 er ved at rinde ud, og I skal derfor lige have en bette Nytårshilsen fra mig, her på falderebet…
Først og fremmest vil jeg takke alle, hver og én, som har været der for mig og bakket centeret op, i endnu et år, præget af corona, nedlukninger og restriktioner.
Jeg er naturligvis uendelig taknemmelig for at vores skønne Trænings-Bix har overlevet, så vi fortsat kan træne, svede og grine sammen, i Reformeren, på Cyklerne -og i Heat salen 🙏🏼 TAK♥️

2022 står for døren, og det samme gør b:fit by Zeenta´s 6 års Føs´da´.

Dét skal Seføli´fejres sammen med DIG, dine venner/familie, så tag dem endlig med under armen til Fødsda & Nytårskur LØRDAG d. 8. JANUAR 2022

Vi starter allerede fra kl.7:45 med de første GRATIS trænings-timer (a´ 3 kvarters varrighed) og fortsætter “trænings-festen” helt frem til kl.19. Sidste hold slutter kl.15:30 – Herefter står dén på Bobler akkompagneret af Aarhus´ ukronede DJ-King, Mr. Frank Heskjær😎🎶
Holdplanen ligger klar i bookingsystemet for dagen – så skynd dig/jer ind og book løs!!
bfitbyzeenta.com/hold-booking/

Traditionen tro…

Er der ingen føsda´s fejring uden et GODT tilbud på Årskort* til kun KR.5500 for 12 md. ubegrænset træning (Spar 4 md) Tilbuddet kan købes allerede NU og frem t.o.m. søndag d.9/1-22.
KØB TILBUD HER: https://www.bfitbyzeenta.com/priser/

Med ønsket om et Fortryllende Godt & Lykkebringende Nytår til alle!
🤩✨💖 Zeenta & The b:fit-Team

*Årskortet er personligt og kan ikke konverteres til penge, sættes i bero, eller tilbagebetales, hverken helt eller delvis, det uanfægtet årsagen hertil. Dette gælder også ifht påbudt nedlukning grundet pandemi mv.

Flere nyheder

Det Juull – det Kuull, dét NU b:fit´s TILBUD er bedst…

Det Juull – det Kuull, dét NU b:fit´s TILBUD er bedst…

ÅRSKORT TIL FRI TRÆNING I HELE 2023 TIL KUN KR. 5500 (køb det til prisen t.o.m. 07.01.23)
Zaanta & Her b:fit Elfes ønsker ALLE vores piv-stærke og top-skønne medlemmer en RIGTIG GLÆ´LIG JUL!!
HUSK at vi holder åbent og tilbyder masser af Lækker træning i hele Julen, vi holder kun lukket 1´ste Juledag!

Zeenta says; GREAT NEWS 🤙🏽

Zeenta says; GREAT NEWS 🤙🏽

Vi glæder os til se, og træne (mere) med dig, i vores allesammens lille træningsoase – Så skynd dig ind og book løs.